Catalogus:

Bosch PowerPack 400 Performance Bagage

€ 509,99 incl. BTW

  • Gratis retourneren
  • 2 jaar garantie op alle accu's

Deze originele Bosch PowerPack fietsaccu is voorzien van 400 Wh, een capaciteit van 11,6 Ampère en een output voltage van 36 Volt.

Kenmerken Bosch PowerPack 400 PerformanceFietsaccu 36V 11Ah

  • Energie: 400 Wh
  • Capaciteit: 11,6 Ampère
  • Output Voltage: 36 Volt
  • Actieradius: 130 kilometer
  • Positie fietsaccu: bagagedrager

Voor welke Bosch e-bikes is deze PowerPack accu geschikt?

Deze Bosch PowerPack fietsaccu is geschikt voor 16 verschillende Bosch Performance Line fietsen van de merken Bosch, Sparta, Trek, Batavus, Koga, Victoria, Cannondale, Hercules, Haibike, Kreidler, Merida, Scott, Bergamont, Centurion, Ghost en Falter.

Originele partnummer Bosch PowerPack 400 Performance Fietsaccu

Deze accu is geschikt als vervanging voor de originele Bosch Performance Active fietsaccu met één van de onderstaande partnummers:

0.275.007.513 0.275.007.514 0.275.007.522
0.275.007.531 0.275.007.532 0275007513
0275007514 0275007522 0275007531
0275007532 275007513 275007514
275007522 275007531 275007532

Bosch PowerPack Fietsaccu’s

De fabrikant Bosch heeft al decennia lang ervaring met het ontwerpen van eersteklas efficiënte energiedragers. De Bosch fietsaccu’s zijn hierop dan ook geen uitzondering. De Bosch accu’s zijn onderverdeeld in zogenaamde PowerPacks. De PowerPack 300 is een betrouwbare en vooral zuinige fietsaccu, terwijl de PowerPack 400 en PowerPack 500 een grotere actieradius mogelijk maakt. Alle Bosch PowerPack fietsaccu’s zijn onder te verdelen in de Active Line, Classic Line, Classic+ Line en de Performance Line; gericht op hoge prestaties en hogere capaciteit.


Specificaties

Code P0946799
Merk Bosch
EAN 4047025220040
OEM Code 0275007522
Algemeen
Conditie Nieuw
Fabrikantcode 0.275.007.522
Fabrikantcode 0.275.007.513
Fabrikantcode 275007513
Fabrikantcode 0275007513
Fabrikantcode 0.275.007.514
Fabrikantcode 275007514
Fabrikantcode 0275007514
Fabrikantcode 0.275.007.531
Fabrikantcode 275007531
Fabrikantcode 0275007531
Fabrikantcode 275007522
Fabrikantcode 0275007522
Fabrikantcode 0.275.007.532
Fabrikantcode 275007532
Fabrikantcode 0275007532
Energie eigenschappen
Batterij technologie Li-ion
Capaciteit 11.6 Ah
Energie 400.00 Wh
Output voltage 36 V
Fysieke eigenschappen
Kleur Antraciet
Positie fietsaccu Bagagedrager

Advies nodig?

Heb je vragen, neem dan contact op met onze klantenservice:

Bel 0880886666
Mail info@fietsaccu.com

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Schrijf een recensie